پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


شبكه‌ي اضطراري تلفن همراه در كل كشور راه‌اندازي شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 17 مهر 1390 ساعت 14:20


مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات ايران از راه‌اندازي و فعال شدن شبكه اضطراري تلفن همراه در كل كشور خبر داد.

داوود زارعيان در گفت‌وگو با ايسنا، از راه‌اندازي و نهايي شدن شبكه اضطراري تلفن همراه در مواقع بحران براي كل كشور خبر داد و با بيان اين كه شبكه اضطراري در تلفن ثابت نيز آماده شده و مشكلي ندارد گفت: اين موضوع درشبكه تلفن ثابت در چند مرحله انجام خواهد شد.
او ادامه داد: در ابتدا استان‌هايي به‌عنوان پايلوت انتخاب شده‌اند كه شبكه در آن‌ها راه‌اندازي شده است و در مرحله بعد در استان‌هاي ديگر نيز راه‌اندازي مي‌شود.
زارعيان با بيان اين‌كه شبكه اضطراري در كشور براي استفاده در مواقع بحران و حوادث غيرمترقبه مورد استفاده قرار مي‌گيرد، گفت: شبكه مذكور در مواقع بحران از جمله بروز بلاياي طبيعي همچون سيل، زلزله و طوفان آماده خدمت‌رساني است.
وي افزود: شبكه اضطراري از امنيت ويژه و متفاوتي نسبت به شبكه فعلي برخوردار است و تاكنون چندين بار از اين شبكه استفاده شده است.
او امنيت شبكه‌هاي ارتباطي اضطراري را بسيار بالا توصيف و تاكيد كرد: ‌اين شبكه از قابليت‌هاي بسياري برخوردار است و ظرفيت اين شبكه‌ها با توجه به شرايط، متغير خواهد بود.
به گزارش ايسنا مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات ايران پيش از اين نيز در گفت‌وگو با ايسنا گفته بود: در گذشته سيستم‌هاي بي‌سيم و تلفن ثابت اضطراري براي مواقع بحران كاربرد داشت اما در حال حاضر با توجه به توسعه تلفن همراه، ضمن روش‌هاي قبلي از تلفن همراه نيز براي ارتباط‌رساني كمك گرفته شده است.

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 17 مهر 1390 ساعت 14:27
 

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi