پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرسعه صدر اساس کار کارگروه‌های دفاتر پیشخوان است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 22 اسفند 1392 ساعت 10:01

 ostandari0

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی گفت: کارگروه‌های دفاتر پیشخوان باید سعه صدر داشته و نقاط قوت خود را بشناسند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، نادر صفرزاده در جلسه کار گروه استانی دفاتر پیشخوان دولت که در سالن شماره 4 استانداری برگزار شد، اظهار داشت: داشتن سعه صدر و تشخیص نقاط قوت باید اساس کار گروه‌ها باشد.
وی افزود: بهترین شیوه برای پیشبرد اهداف در هر کارگروهی شناسایی نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف است.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: دفاتر پیشخوان دولت را حتما در فضای ملی قرار داده و بر عملکرد صحیح کارگروه‌ها بازرسی داشته باشیم.
صفرزاده تصریح کرد: کارگروه‌ها وظیفه ذاتی داشته و باید با همکاری و تبادل نظر در جهت پیشبرد اهداف و ارائه خدمات بهتر به مردم آذربایجان غربی به صورت متوازن با هم تعامل داشته باشند.
وی به توسعه و گسترش دفاتر پیشخوان دولتی در آذربایجان غربی تاکید کرد و گفت: در حال حاضر تعداد دفاتر پیشخوان دولتی در آذربایجان غربی محدود بوده و نیازمند افزایش تعداد دفاتر پیشخوان در این استان هستیم.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی اضافه کرد: دفتر پیشخوان دولتی در نهاد‌های مخابرات، شرکت توزیع نیروی برق، شرکت گاز به ترتیب بیشترین همکاری را با دفاتر پیشخوان دولت در آذربایجان غربی داشتند.
صفر زاده پیشنهاد‌هایی برای دفاتر پیشخوان دولتی ارائه داد و افزود: برای بهبود و ارتقای دفاتر تلاش کرده و از نظر دید مشتری اقدام به ایجاد دفاتر پیشخوان دولتی کنیم.
وی با تبریک سال نو به کارگزاران دفاتر پیشخوان دولتی، تشکیل جلسه بعدی را نیمه اول فروردین ماه سال 93 اعلام کرد و اذعان داشت: کارگزاران هر نهاد با ارائه گزارشات قبل از جلسه به مدیر کار گروه و اعلام عملکرد کاری خود به وسیله پاورپوینت در جلسه حضور یابند.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 22 اسفند 1392 ساعت 10:03
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi