پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبروجود 14دفتر آی سی تی روستائی و سه دفتر خدمات پیشخوان در سمیرم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 22 اسفند 1392 ساعت 10:24

 

ict roostaei

رئیس اداره مخابرات شهرستان سمیرم از وجود 14دفتر آی سی تی روستائی و سه دفتر پیشخوان در شهر سمیرم خبر داد.

به گزارش مهر، اولین جلسه شهرستانی کمیته فناوری اطلاعات در دفتر معاون فرماندار شهرستان سمیرم با حضور اعضای کمیته برگزار شد.
در این جلسه ابراهیم امیدی اظهار داشت: اداره مخابرات شهرستان سمیرم موفق به اقداماتی بر روی شبکه داخلی برای ممانعت از نفوذ هکرها در اینترنت داخلی و شبکه داخلی اداره مخابرات شهرستان سمیرم شده است.
وی افزود: در حال حاضر شهر سمیرم از مزایای فعالیت سه دفتر خدمات پیشخوان برخوردار است در حالیکه تعداد دفاتر خدماتی آی سی تی روستائی شهرستان سمیرم به 14دفتر می رسد.
رئیس اداره مخابرات شهرستان سمیرم افزود: با توجه به ضرورت توجه به هکرها و موضوع امنیتی شبکه داخلی ادارات بهتر است که این دستور العمل برای بقیه ادارات شهرستان سمیرم هم در دستور کار قرار گیرد.
وی با بیان اینکه نرم افزارهای کاربردی جزئی از دیدگاه آینده نگر هستند و اعمال آن در گستره شهرستان توسط فرمانداری بیشتر ثمربخش است اذعان داشت: بهترین راهکار در این رابطه استفاده از شبکه دولت و آموزش پرسنل ادارات است.
امیدی تصریح کرد: در حال حاضر تعاملات و نامه نگاری های اداره مخابرات شهرستان سمیرم با نیروی انتظامی شهرستان سمیرم در رابطه با موضوع بهره گیری از دو موضوع آموزش و بهره گیری از شبکه دولت با مقاومت نیروی انتظامی روبرو شده است.
این مسئول پوشه های سرقتی و مزاحمات و نامه رسانه ها را معضل دیگر ادارات شهرستان سمیرم در راستای اجرای امور مربوط به فناوری اطلاعات در شهرستان سمیرم برشمرد و در پاسخ به سئوال معاون فرماندار شهرستان سمیرم درباره اینکه آیا دفاتر فعلی پاسخگوی نیاز مشتریان است اذعان داشت: بخشهائی که قرارداد بسته اند خدمات دهی مطلوب را ارائه میدهند و هر نقطه ای هم که متقاضی جدید باشد احداث خواهد شد.
وی تصریح کرد: فعلا شهر سمیرم در رابطه با دفاتر خدماتی اشباع شده است.
امیدی با بیان اینکه دفاتر خدماتی پیشخوان و دفاتر آی سی تی در سه بخش  پست بانک و مخابرات و بیمه خدمت ارائه میدهد و امور مربوط به تعویض کارت هوشمند پایان خدمت مربوط به پلیس به اضافه 10 و نیروی انتظامی است تصریح کرد: در حالیکه دفتر روستای کره دان با تمامی امکانات از سه سال گذشته آمادگی لازم را برای راه اندازی دارد در بخش وردشت هم امکان اضافه شده دفاتر جدید آی سی تی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: انجام امور مربوط به پروانه ساختمانی و صدور عوارض با صلاحدید شهرداری شهر سمیرم می تواند به یکی از سه دفتر پیشخوان شهری واگذار شود.
رئیس اداره مخابرات شهرستان سمیرم همچنین با اشاره به مشکل اینترنت پرسرعت در شهرستان سمیرم خاطر نشان اظهار کرد: این مشکل مربوط به پر شدن فیبر نوری مسیر اصفهان شهرضا است که اداره مخابرات سمیرم در این راستا موفق به اضافه کردن 488 پرت ای دی اس ال در شهر سمیرم شده است.
وی اضافه کرد: در حالیکه  شش مرکز روستائی به میزان 72 پرت ای دی اس ال دارند اما از آنجائیکه سرعت اینترنت مطلوب نیست امکان واگذاری جدید هم نبود چراکه هرگونه واگذاری جدید موجب می شود که سرعت اینترنت کمتر شود.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 22 اسفند 1392 ساعت 10:37
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi