پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبربایگانی الکترونیک 1.5 میلیون سند در استان بوشهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 28 اسفند 1392 ساعت 12:29

 tablo 003
مدیرکل ثبت احوال بوشهر از بایگانی الکترونیک 1.5 میلیون سند در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش  فارس از دشتستان، کیامرث صالحی‌نیا در آیین افتتاح سومین دفتر پیشخوان خدمات سجلی الکترونیکی در استان بوشهر اظهار داشت: آمار نقش مهم و تاثیرگذاری در رشد و پیشرفت جامعه دارد و هر میزان آمار دقیق‌تری داشته باشیم به موفقیت بیشتری می‌رسیم.
وی افزود: اداره کل ثبت احوال استان در شهرستان‌های ده‌گانه در راستای ارائه خدمات به شهروندان اهتمام دارد و برای افزایش کیفیت فعالیت تلاش زیادی داریم.
مدیر کل ثبت احوال بوشهر با اشاره به خدمات موثر دفاتر پیشخوان خاطرنشان کرد: راه‌اندازی دفاتر پیشخوان خدمات سجلی همسو با اجرای اصل 44 قانون اساسی و کاهش تصدی‌گری دولت در بخش‌های مختلف است.
صالحی‌نیا تصریح کرد: در این دفاتر پیشخوان همه امورات سجلی از جمله درخواست صدور و تعویض شناسنامه، کارت ملی و عکس‌دار کردن شناسنامه انجام می‌شود.
وی یادآور شد: درخواست تعویض شناسنامه مجدد، صدور شناسنامه المثنی، تعویض کارت شناسایی ملی، صدور کارت شناسایی ملی المثنی، تغییر نام و نام خانوادگی، درخواست از هیات حل اختلاف در زمینه سجلی، گواهی مشخصات، تجرد، فوت، شماره ملی و سایر گواهی‌ها و ثبت ازدواج نیز از دیگر خدمات این دفاتر است.
این مسئول از فعالیت 3 دفتر پیشخوان خدمات سجلی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد 3 دفتر پیشخوان خدمات هویت الکترونیکی دولت در استان بوشهر در شهرهای بوشهر و برازجان فعال هستند که امیدوار هستیم این خدمات در سایر شهرستان‌ها نیز گسترش یابد.
وی از بایگانی الکترونیک 1.5 میلیون سند در استان بوشهر خبر داد و ابراز داشت: با تلاش انجام شده تاکنون یک میلیون و 500 هزار سند در استان بوشهر به صورت بایگانی الکترونیک ثبت شده است.
مدیر کل ثبت احوال بوشهر گفت: این تعداد سند هم‌اینک در دست پالایش بوده همچنین صدور کارت‌های هوشمند در استان بوشهر نیز آغاز شده و تاکنون بیش از 750 درخواست دریافت شده است.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 28 اسفند 1392 ساعت 12:33
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi