پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرخدمات دفاتر پیشخوان دولت در آذربایجان غربی باید ساماندهی شوند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 28 فروردین 1393 ساعت 13:16

 ostandari0

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دفاتر پیشخوان دولت بخشی از اجرایی شدن دولت الکترنیک در استان بوده و باید ارائه خدمات در این دفاتر با دقت بسیار ساماندهی شود.

به گزارش مهر، نادر صفرزاده چهارشنبه شب در جلسه دفاتر پیشخوان دولت در آذربایجان غربی با بیان اینکه دولت الکترونیک باید در استان به اجرا درآید افزود: البته تمام دولت الکترونیک، دفاتر پیشخوان دولت نیستند و با گسترش اینترنت در منازل، می بینیم که مردم بسیاری از فعالیتهای خود را که پیش از این مستلزم حضور در ادارات بود، از خانه ها و با کمترین هزینه انجام می دهند.
وی با گلایه از اینکه شش سازمان و شرکت در سطح استان، هیچ خدمتی را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار نکرده اند گفت: این شش شرکت و سازمان در مجموع 98 خدمت ارائه می کنند که هیچکدام از آنها به دفاتر پیشخوان دولت واگذار نشده و این امر، بسیار نامناسب است.
صفرزاده ادامه داد: اداره کل استاندارد، جهاد کشاورزی، گاز، حمل و نقل، ثبت احوال و صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی را ادارات و شرکتهایی خواند که هیچ خدمتی را به دفاتر پیشخوان دولت اراده نکرده اند.
وی اضافه کرد: شهرداری ارومیه نیز از 37 خدمت ارائه شده خود، تنها چهار خدمت را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کرده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: این در حالی است که این نهادها جزء 30 دستگاهی هستند که باید 30 برنامه تحولی را در سال جاری اجرایی کنند و این امر نشان می دهد که باید کارهای زیادی در این خصوص اجرایی شود.
صفرزاده با اشاره به اینکه دولت دنبال انحصار نیست گفت: از مهمترین اهداف دولت، جلوگیری از ایجاد انحصار در موارد مختلف است و این امر با کارکرد دفاتر پیشخوان دولت، بسیار همخوانی دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی بر کاهش هزینه های ادارات در سال جاری با توجه به نامگذاری امسال اظهار کرد: مدیریت استان این امر را در ابتدای سال کلید زد و با صرفنظر از دید و بازدیدهای نوروزی مدیران، الگویی برای دیگر مدیران در استان شد که باید با تداوم این امر در طول سال بتوانیم سهم خود را در مدیریت جهادی نشان دهیم.

مدیرکل جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز در این نشست گفت: 162 شرکت خدمات مشاوره ای، خدمات این سازمان را در سراسر استان ارائه می کنند که در نظر داریم دفاتر پیشخوان دولت را نیز به این تعداد اضافه کنیم.
سیدعلی مختاری افزود: در این دفاتر، یک هزار و 670 نفر که بخش عظیمی از آنها، دانش آموخته حوزه کشاورزی هستند مشغول به کار بوده و به روستاییان و کشاورزان خدمت رسانی می کنند.
وی اضافه کرد: 151 خدمت در این خصوص توسط کارشناسان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی احصا شده که از این تعداد، 39 وظیفه در این شرکت ها ارائه می شود تا از حضور بسیار زیاد کشاورزان و دامداران در ادارات جهاد کشاورزی استان کاسته شود.
مختاری ادامه داد: توزیع سوخت کشاورزی، صدور مجوز تغییر کاربری اراضی، سیستم توزیع کود و صدور مجوز گلخانه و امور دامداری چهار محوری هستند که خدمات مربوط به این محورها در شرکتهای خدمات مشاوره ای ارائه می شوند.
مدیرکل جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ادامه داد: این خدمات با برنامه ریزی های انجام شده در ماههای آینده با همراهی دفاتر پیشخوان دولت نیز عرضه می شوند.
مختاری گفت: این طرح مراحل آزمایشی خود را در ارومیه سپری می کند تا با بررسی جوانب آن، در تمامی استان به اجرا در آید.
در این جلسه، مدیران حوزه های مرتبط به ارائه گزارش از برنامه های پیش روی خود در راستای توسعه دولت الکترونیک پرداختند.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 28 فروردین 1393 ساعت 13:19
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi