پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبربرخی وظایف اداره کل منابع طبیعی آذربایجان غربی از طریق پیشخوان دولت ارائه می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 03 اردیبهشت 1393 ساعت 11:10

 

manabe tabiei va abkhizdari 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: برخی وظایف این اداره کل در آینده نزدیک از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارائه می شود.

ارومیه - ایرنا - علی پیرمرادی روز گذشته در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی افزود: تحقق این امر، زمینه ساز صرفه جویی های بیشتر در این اداره کل و افزایش رضایتمندی مردم از این خدمات است.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه ریزی ها در راستای ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر به مردم، ارائه این خدمات به صورت آنلاین و از طریق شبکه اینترنت است که در این خصوص نیز برنامه های بسیار خوبی انجام شده و مراجعه مردم به ادارات منابع طبیعی به حداقل رسیده است.
وی اظهار کرد: اداره کل منابع طبیعی آذربایجان غربی یکی از اداراتی است که مراجعه کننده بسیاری در طول روز دارد که این مراجعات، زمان بسیاری را از مردم و کارکنان می گیرد که در صدد هستیم روز به روز این مراجعات کمتر شود و مردم بدون حضور در اداره کل منابع طبیعی، نیازهای خود را در این خصوص برطرف کنند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی با قدردانی از مشارکت و همراهی دیگر نهادها برای ارائه خدمات آنلاین این اداره کل گفت: امیدواریم امسال بتوانیم سال درخشانی را در این خصوص تجربه کنیم.
دریافت پروانه چرا، شرکت در طرحهای ترویجی، آموزش های مجریان و بهره برداران، درخواست اجرای مقررات ممیزی مراتع، دریافت تسهیلات بانکی زراعت چوب، تهیه طرح مرتعداری و درخواست نهال از جمله دلایل حضور مردم در اداره کل منابع طبیعی آذربایجان غربی است که بخشی از آنها الکترونیکی انجام می شود.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 03 اردیبهشت 1393 ساعت 11:13
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi