پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرواگذاری 20 خدمات شرکت برق به دفاتر پیشخوان دولت در آذربایجان غربی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
یکشنبه, 07 اردیبهشت 1393 ساعت 12:04

 

bargh
مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: تعداد 20 خدمت از طریق شرکت برق به دفاتر پیشخوان دولت در آذربایجان غربی واگذار شده است.

حمید کاظمی‌کیا در گفت‌وگو با فارس در ارومیه اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون 20 خدمت از طرف شرکت برق آذربایجان غربی به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است.
وی در خصوص اجرای برنامه‌های شرکت برق در واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت، افزود: در 70 دفتر خدمات پیشخوان دولت در شهرستان ارومیه این برنامه‌ها نصب شده است.
مدیرکل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی عنوان کرد: در کنار شهرستان‌ ارومیه اجرای این طرح در شهرستان‌های مهاباد، میاندوآب، خوی، سلماس و ماکو نیز انجام گرفت.
کاظمی‌کیا به تعداد دفاتر پیشخوان شرکت برق اشاره کرد و اضافه کرد: تعداد دفاتر پیشخوان در شهرستان مهاباد 15 دفتر و شهرستان‌های دیگر به اندازه 5 دفتر راه‌اندازی شده است.
وی تصریح کرد: از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای سال 93 این است که بخش پاسخ‌گویی خدمات مشترکان را تعطیل و کل خدمات را از طریق دفاتر پیشخوان انجام دهیم.
مدیرکل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی عنوان کرد: فرآیند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان از طریق شرکت برق در مرحله اول باید مورد پذیرش و تقاضا، بازدید و تصویب و در مرحله پایانی در مرحله پرداخت انجام ‌‌گیرد.
کاظمی‌کیا اضافه کرد: تعداد 20 تا 30 دستگاه پوز در دفاتر پیشخوان دولت نصب شده اما هنوز آن‌طور که باید مورد استفاده نگرفته است.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 07 اردیبهشت 1393 ساعت 12:15
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi