پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرخدمات آبفای اردبیل در دفاتر پیشخوان افزایش می‌یابد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
یکشنبه, 07 اردیبهشت 1393 ساعت 12:38

 logo ab va fazelab
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل از واگذاری خدمات مشترکان آب و فاضلاب اردبیل در 72 دفتر پیشخوان دولت در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اردبیل، عبدالحسین حسن‌زاده اظهار داشت: با واگذاری خدمات حوزه امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل به دفاتر پیشخوان سهولت در انجام کار برای مشترکان و سرعت و کیفیت ارائه خدمات بهتر شده است.
وی تصریح کرد: در زمان کنونی زیرساخت نرم‌افزاری آماده بوده و اکثر نواقصات مرتفع شده و به صورت آنلاین در دفاتر سطح استان خدمات حوزه امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ارائه می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خاطر نشان کرد: کارهای اساسی در بخش واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت توسط حوزه امور مشترکان انجام شده به طوریکه در سطح استان در سال 92 خدمات امور مشترکان در 52 دفتر پیشخوان دولت ارائه می‌شد.
حسن‌زاده اضافه کرد: با توجه به اقداماتی که در پایان سال انجام شده بود در هفته اول سال‌جاری نیز به تعداد 72 دفتر پیشخوان افزایش یافته که 40 دفتر آن در شهر اردبیل ارائه خدمات می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این مسئول ابراز امیدواری کرد تا پایان سال‌جاری مناطق مورد نیاز شناسایی و خدمات مشترکان در اکثر مناطق شهرها ارائه و نیازی به حضور مشترکان در امورات آب و فاضلاب نیست.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 07 اردیبهشت 1393 ساعت 12:43
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi