پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبر50 دفتر پیشخوان در اردبیل فعال است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 08 اردیبهشت 1393 ساعت 10:55

 ostandari0

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و امنیت استانداری اردبیل گفت:‌ در حال حاضر در سطح استان اردبیل بیش از 50 دفتر پیشخوان برای ارائه خدمات واگذار شده دستگاه‌های دولتی فعالیت می‌کنند که بخش بزرگی از آنها در مرکز استان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بهنام علیقلی‌زاده عصر دیروز در نشست آموزشی طرح بیمه سلامت همگانی در اردبیل اظهار داشت: در این دفاتر انواع خدمات واگذار شده از سوی دستگاه‌های مرتبط اعم از آب، برق،‌ گاز، تلفن، بیمه‌ها و سایر حوزه‌های ارتباطی و اطلاعاتی انجام می‌شود که می‌توان با مراجعه به آنها از ظرفیت‌های پیش آمده استفاده کرد.
وی با بیان اینکه این دفاتر در سال‌های اخیر به صورت پراکنده و به دور از انسجام فعالیت کرده‌اند، افزود: تاکید رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان و معاون توسعه نیروی انسانی استاندار بر این است تا با یک ساماندهی بتوانیم ارائه خدمات دفاتر پیشخوان را هدف‌دار و در جهتی مناسب سوق دهیم.
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری اردبیل هدف از اجرای این طرح را کسب رضایت همگانی و سهولت دسترسی مردم به خدمات دولتی اعلام کرد و ادامه داد: هدف دولت از واگذاری بسیاری از کارها و خروج از تصدیگری‌های دولتی چابک‌سازی و کوچک‌سازی ادارات دولتی است که به بهبود وضعیت، حل مشکلات و برخی نارسایی‌ها کمک می‌کند.
علیقلی‌زاده ضرورت پیگیری و تداوم آموزش کاربران دفاتر پیشخوان دولتی را یادآور شد و تصریح کرد:‌ آنهایی که در این مجموعه کار می‌کنند باید تکریم ارباب رجوع را به جا آورده و در ارائه خدمات شایسته عمل کنند چرا که ممکن است ضعف یک دفتر پیشخوان اعتماد و وثوق مردم را خدشه‌دار کرده و فعالیت سایر مجموعه‌ها را زیر سئوال ببرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: تلاش ما بر این است تا همه دستگاه‌ها خدماتی را که می‌توانند از طریق دفاتر پیشخوان انجام دهند برون‌سپاری کرده و واگذار کنند که این امر مایه مسرت و حرکت رو به جلوی ما در ارائه خدمات مطلوب‌تر است.
علیقلی‌زاده اضافه کرد: ما در ساماندهی دفاتر سعی می‌کنیم شهر اردبیل را منطقه‌بندی کنیم تا هر شهروند در محل سکونت و کار خود بتواند خدمات خوبی را دریافت کند که در این زمینه به کمک انجمن نظام صنفی ناظر بر دفاتر پیشخوان دولتی نیازمندیم.
وی از اجرای طرح نظارت بر خدمات برون‌سپاری شده به دفاتر پیشخوان دولت و ارزیابی تخصصی و دقیق از انجام فعالیت‌ها در این زمینه خبر داد و یادآور شد: قرار است در همین اساس دفاتر رتبه‌بندی شود تا بدانیم کدام دفتر پیشخوان فعال‌تر و کدام دفتر از نارسایی‌ها رنج می‌برد.
علیقلی‌زاده در ادامه گفت: بخش عظیمی از همکاران ما در چرخه اقتصادی و فعالیت دفتر با مشکلاتی روبه‌رو هستند که سعی می‌کنیم با رفع آنها تکریم مشتریان را در نظر داشته و اصل مشتری‌پسندی را مورد توجه قرار دهیم.
این مسئول از برخورد جدی با دفاتر متخلف که فعالیت سایر دفاتر پیشخوان را زیر سوال می‌برند، خبر داد و افزود: دفاتر پیشخوان در طرح‌های مختلف از ثبت‌نام یارانه گرفته تا ثبت‌نام بیمه همگانی سلامت با جدیت حاضر شده و اقداماتشان را انجام می‌دهند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این نشست جمعی از شرکت‌کنندگان مشکلات و نارسایی‌های خود را در حوزه فعالیت دفاتر پیشخوان و حضور فعال این دفاتر در اجرای طرح‌های مختلف دولتی را یادآور شدند و خواستار پشتیبانی و حمایت همه‌جانبه از فعالیت این دفاتر به شکل سازماندهی شده مطالبی را بیان کردند.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 08 اردیبهشت 1393 ساعت 11:05
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi