پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبردفاتر پيشخوان بر مبناي قانون و بر حسب نياز مناطق ايجاد شوند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 11 اردیبهشت 1393 ساعت 11:00

 ostandari0

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري لرستان گفت: دفاتر پيشخوان بر مبناي قانون و بر حسب نياز مناطق ايجاد شوند تا مردم در نواحي مختلف شهري به طور متوازن از خدمات اين دفاتر بهره مند شوند.

به گزارش ايرنا، علي کوراني فر روز چهارشنبه در جلسه هماهنگي دفاتر پيشخوان دولت افزود: رويکرد مهم و اساسي که دولت تدبير و اميد برآن تاکيد دارند بحث کاهش تصدي گري دولت وهوشمند سازي نحوه ارائه خدمات به مردم است.
وي با تاکيد بر ايجاد فضاي رقابتي ميان دفاتر پيشخوان به منظور ارتقاي سطح کيفي خدمات دفاتر، اظهار داشت: کاهش تصدي گري دولت و واگذاري امور به اين دفاتر به صورت جدي در دستور کار دولت قرار دارد.
وي با اشاره به وظايف متعدد دولت و شرايط تورمي و جمعيت حدود 80 ميليوني ايران، تصريح کرد: بسياري از کشورها با استفاده از ظرفيت دولت الکترونيک حجم عمده اي از فعاليت هاي خود را برون سپاري کرده اند.
وي با اشاره به مشکلات فرا روي اين واگذاري تصريح کرد: بايد برغم برخي مشکلات و برخي مخالفت ها در اين مسير حرکت کنيم تا زمينه لازم براي حضور موثر دولت الکترونيک در استان فراهم شود.
وي همچنين با اشاره به نامگذاري سالجاري با عنوان فرهنگ و اقتصاد با عزم ملي و مديريت جهادي گفت: بحث مديريت جهادي که در کشور مطرح شده، به معناي همان مديريت علمي است، يعني بايد براي تسهيل امور، انجام کارها و خدمت به مردم با نيت خيرخواهانه فعاليت کرد.
در ادامه اين جلسه تفاهم نامه اي امضا و در قالب آن 9 مورد از خدمات اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري لرستان به دفاتر پيشخوان واگذار شد.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 11 اردیبهشت 1393 ساعت 11:02
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi