پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبر



واگذاری 12 خدمت از آبفای قزوین به دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
یکشنبه, 28 اردیبهشت 1393 ساعت 09:51


logo ab_va_fazelab

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین گفت: 12 خدمت از خدمات مشترکان آبفای قزوین در راستای تکریم ارباب رجوع به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، احمد هجرانفر در نشست شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان قزوین در تشریح عملکرد شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین اظهار کرد: تدوین منشور اخلاقی و نصب آن در معرض دید مراجعان، بازنگری سالانه فرایندهای مراحل انجام کار در راستای افزایش رضایت مشتری و اهتمام به آراستگی محیط کار و آراستگی در بین کارکنان از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای تکریم ارباب رجوع است.
وی به بخش دیگری از برنامه‌های حوزه مدیریت خود در زمینه تکریم ارباب رجوع اشاره و تصریح کرد: همچنین در این راستا تهیه بروشور از مراحل انجام کار و ارائه آن به مشترکان، تشکیل میز خدمت و انتصاب فردی به این منظور برای انجام تمام امور مربوط به مشترکان با اختیارات کامل، نصب تابلو راهنما در معرض دید، ایجاد واحد رسیدگی به شکایات، نصب وب کیوسک به منظور اطلاع‌رسانی و ثبت نظرات ارباب رجوع به انجام رسیده است.
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین همچنین نصب صندوق نظرسنجی از مشترکان، نظرسنجی سالانه از ذینفعان این شرکت شامل مشترکان، کارکنان و دستگاه‌های اجرایی و ارائه گزارش برای طرح در شورای تحول اداری شرکت را از دیگر اقدامات صورت گرفته در این حوزه عنوان کرد.
هجرانفر تعیین زمان پاسخگویی برای خدمات و نصب آن در معرض دید مراجعان را مورد توجه قرار داد و گفت: در خصوص دیگر اقدامات این دستگاه در زمینه تکریم ارباب رجوع می‌توان به واگذاری 12 خدمت از خدمات مشترکان به دفاتر پیشخوان دولت اشاره کرد که در این راستا ضمن نصب و آماده‌سازی نرم‌افزار مشترکان، آموزش‌های لازم به کاربران دفاتر داده شده است و بازدیدهای ادواری نیز صورت می‌گیرد.
رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین با اشاره به ارائه خدمات به صورت الکترونیکی در پایگاه اطلاع‌رسانی این شرکت به منظور دریافت خدمات به صورت غیرحضوری، اضافه کرد: علاوه بر آنچه یاد شد، برگزاری دوره‌های آموزشی نحوه برخورد با مشتری ویژه کارکنانی که مستقیم با مردم سر و کار دارند نیز در همین راستا به انجام رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی لازم برای پرداخت‌های غیرحضوری از طریق ثبت در قبوض آب‌بها، نصب بیلبورد (تابلوهای تبلیغاتی بزرگ) در سطح شهر و ایستگاه‌های اتوبوس و اقداماتی از این قبیل بخش دیگری از برنامه‌هایی به شمار می‌رود که در شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین در راستای تکریم ارباب رجوع نسبت به انجام آن اقدامات لازم صورت گرفته است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین در ادامه به تشریح عملکرد و شاخص‌های مهم شرکت پرداخت و پیاده‌سازی سیستم تلفن گویای 1522 در آینده را از جمله برنامه‌های مهم حوزه کاری خود عنوان کرد.
هجرانفر اظهار امیدواری کرد با انجام این برنامه‌ها و دیگر اقداماتی که در ادامه در دستور کار شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین قرار گرفته است، تکریم ارباب رجوع بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 28 اردیبهشت 1393 ساعت 09:58
 

افزودن نظر





کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگو



تعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi