پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرسیستم بدون کاغذ در استان کرمانشاه مستقر می شود/ برون‌سپاری و واگذاری خدمات دولتی به دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
سه شنبه, 20 خرداد 1393 ساعت 15:46

 ostandari0
استاندار کرمانشاه از اجرای سیستم بدون کاغذ و واگذاری و برون‌سپاری بخش اعظمی از خدمات دولتی به دفاتر پیشخوان در راستای توسعه فضای مجازی استان خبرداد.

به گزارش مهر، ابراهیم رضایی بابادی شامگاه یکشنبه در نشست شورای اداری استان که با حضور دبیر شورای عالی فضا مجازی کشور برگزار شد گفت: هدف از توسعه فضای مجازی در واقع ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم بوده  تا از این طریق مردم به زندگی بهرتی دست یابند.
وی افزود: استفاده از فضای مجازی در امکان دهی به مردم در تمام ابعاد در واقع یک انقلاب در خدمت‌رسانی به مردم است.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: امروزه و با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری از خدمات قابل ارائه به مردم از مسیر فضای مجازی می‌گذرد و اهمیت به آن باعث خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به مردم خواهد شد.
وی، از جدا کردن کارگروه ICT از کارگروه پژوهش و تحول در راستای توسعه فضای مجازی استان خبرداد.
استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت توسعه فضای مجازی در استان افزود: امیدواریم انعقاد این تفاهم‌نامه باعث تحول اساسی در زمینه توسعه فضای مجازی و در نتیجه آن خدمت‌رسانی به مردم شود.
استاندار کرمانشاه از استقرار سیستم بدون کاغذ در آینده‌ای نزدیک خبرداد و گفت: برنامه این سیستم نوشته شده و زمانبندی نیز شده است زیرساخت‌های لازم برای اجرای آن نیز فراهم است و امیدواریم که دستگاه‌ها کمک کنند تا این سیستم به نحو احسن اجرا شود.
رضایی، صرفه‌جویی در ابعاد و قطع وابستگی به امکانات وارداتی چون کاغذ را در نتیجه این اقدام دانست.
استاندار کرمانشاه، هم‌چنین از تولید خدمات الکترونیک در نتیجه توسعه فضای مجازی خبرداد و گفت: هم‌اکنون در استان فارس 700 خدمت الکترونیکی توسط دفاتر پیشخوان به مردم ارائه می‌شود و ما در این زمینه عقب هستیم و باید دستگاه‌ها کمک کنند که برخی امور به دفاتر پیشخوان واگذار و مردم قسمت اعظم نیازهای خود را در دفاتر پیشخوان پی‌گیری کنند.
وی، در بخش دیگر از تشکیل کمیته‌های کارشناسی و نظارت در جهت توسعه و نظارت فضای مجازی در استان خبرداد و گفت: دو هفته پیش نیز با وزیر ارتباطات تفاهم‌نامه خوبی منعقد کردیم که به این مبحث کمک خواهد کرد.
استاندار کرمانشاه بر برون‌سپاری خدمات دستگاه‌های دولتی به دفاتر پیشخوان تاکید کرد و گفت: امیدواریم با واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان بتوانیم از استان‌های پیشرو باشیم تا در هزینه، زمان، انرژی و... مردم صرفه‌جویی شود، چرا که چنانچه در مسیری که مردم برای دریافت خدمات طی می‌کنند مشکلی پیش آید همه ما مسئول آن هستیم.
وی یادآور شد: کاهش هزینه، زمان، انرژی و... همه از مزایای اجرای این طرح بوده و در واقع کمکی به توسعه کشور است و ما باید این خدمات را ارائه کنیم تا کار مردم راحت‌تر و با سرعت بیشتری انجام شود.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 20 خرداد 1393 ساعت 15:49
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi