پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرخدمات شرکت برق مازندران به دفاتر پیشخوان واگذار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
شنبه, 07 تیر 1393 ساعت 11:03

 bargh
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری مازندران از آغاز ارائه و واگذاری خدمات شرکت برق استان در دفاتر پیشخوان خبر داد.

به گزارش مهر، ابوذر قربانی در جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر پیشخوان دولت در گلوگاه افزود: بزودی خدمات شرکت آبفا استان نیز در دفاتر خدمات پیشخوان ارائه می شود.
وی توسعه دفاتر پیشخوان در نقاطی که فاقد دفتر هستند را از اولویت و وظایف کارگروه برشمرد و گفت: کارگروه پیشخوان دولت در برخی خدمات در کشور برتر است.
وی با بیان اینکه کمیته نظارت و بازرسی بر عملکرد دستگاههای خدمات دهنده و دفاتر پیشخوان نظارت دارند، بیان داشت: در صورت بروز تخلف، اقدامات قانونی برای رفع تخلف و برخوردهای لازم با متخلف انجام می شود.
قربانی، ارائه تذکر، اخطار کتبی، قطع سرویس و در نهایت لغو پروانه را از جمله اقدامات قانونی برای برخورد با تخلفات بیان کرد و گفت: واگذاری خدمات جدید به دفاتر پیشخوان دولت با در نظر گرفتن شرایطی انجام می شود.
دبیر کارگروه پیشخوان دولت در مازندران گفت: برخی تقاضاها درباره راه اندازی انجمن پیشخوان دولت روستایی فاقد وجاهت قانونی است زیرا همه دفاتر از مجموعه یک کانون هستند.
مديركل دفتر فناوري اطلاعات، ارتباطات و امنيت استانداري مازندران با اشاره به بند 7 آيين نامه ايجاد و بهره برداري از دفاتر پيشخوان دولت،عنوان كرد: صدور مجوز پيشخوان از طريق اخذ مجوزهاي لازم و ظرفيت سنجي و مصوبه كارگروه و با فراخوان عمومي صورت مي گيرد.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 07 تیر 1393 ساعت 11:06
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi