پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبردستگاه‌های اجرایی و دفاتر پیشخوان در ارائه خدمات تعامل بیشتری داشته باشند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 12 تیر 1393 ساعت 09:10

 ostandari0
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در ارائه خدمات به مردم، دستگاه‌های دولتی و دفاتر پیشخوان همسویی و تعامل بیشتری داشته باشند تا مشکلات زودتر برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، زهرا اربابی در دومین جلسه دفاتر پیشخوان دولت با حضور مدیرکل فناوری و اطلاعات، ارتباطات و امنیت و اعضای کارگروه در استانداری اظهار کرد: تسهیل خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم و نیز تحقق دولت الکترونیک و حل دغدغه‌های مردم در مراجعه به ادارات از دلایل ایجاد دفاتر پیشخوان است.
وی افزود: بنابراین واگذار کردن خدمات دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان نقش به‌سزایی می‌تواند در سلامت اداری داشته باشند.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: در نقشه اصلاح نظام اداری به نقش و اهمیت دفاتر به منظور ارائه خدمات تاکید شده است لذا از رسالت‌های مهم دفاتر پیشخوان، ایجاد رفاه و آسایش و جلوگیری از اتلاف وقت مردم است.
اربابی اضافه کرد: در این راستا ضروری است تا به صورت جدی و کاملا کارشناسی شده در زمینه تقویت نقش دفاتر پیشخوان گام برداشته و با تعامل و همکاری مشکلات را برطرف سازیم.
وی با تاکید بر تقویت بنیه علمی و تقویت نیروی انسانی دفاتر پیشخوان گفت: تقویت بنیه علمی دفاتر و به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص سبب می‌‌شود که خدمات ارائه شده مطابق با قوانین و ضوابط موجود در دستگاه‌ها ارائه شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بنابراین توصیه می‌شود در ارائه خدمات به مردم، دستگاه‌های دولتی و دفاتر پیشخوان همسویی و تعامل بیشتری داشته باشند.
اربابی عنوان کرد: دولت در چارچوب دستورالعمل‌هایی که دارد از دفاتر پیشخوان حمایت می‌کند زیرا رویکرد دولت در کوچک‌سازی امور و کاهش تردد در سفرهای درون شهری است در همین راستا، باید این تعامل تقویت شود و دفاتر پیشخوان به عنوان بازوی اجرایی دستگاه‌های دولتی نهادینه شوند.
وی تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی نیز در راستای چابک‌سازی باید تا جایی که امکان دارد به واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان اقدام کنند.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی نباید بعد از واسپاری خدمات خود وارد رقابت و ارائه خدمات مشابه با دفاتر پیشخوان شوند زیرا مشاهده شده که برخی از ادارات به طور همزمان اقدام به ارائه خدمات می‌کنند و این کار سبب سلب اعتماد مردم از دفاتر، عدم توجیه اقتصادی فعالیت دفاتر و موازی‌کاری می‌شود.
اربابی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی در زمینه برون‌سپاری خدمات خود به دفاتر پیشخوان به‌گونه‌ای عمل کنند که به فعالیت‌های آن دستگاه خدشه وارد نشود و توجه آنها بیشتر به فعالیت‌هایی باشد که قابل واگذاری است.
در پایان این جلسه، هر یک از اعضای کارگروه به ارائه گزارش خدمات واگذار شده به دفاتر پیشخوان پرداختند.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 12 تیر 1393 ساعت 09:12
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi