پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرخدمات شرکت برق کردستان به دفاتر پیشخوان دولت واگذار می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
سه شنبه, 17 تیر 1393 ساعت 12:15

 bargh

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از واگذاری برخی از خدمات ارائه شده به دفاتر پیشخوان دولت در استان خبر داد.

محمد مراد زرنشان امروز سه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، گفت: به منظور تسهیل و ساماندهی سیستم اداری و تجمیع خدمات قابل ارائه توسط دستگاه های ذیربط در یک محل و همچنین ایجاد سهولت در دسترسی به خدمات و جلوگیری از اتلاف منابع و کاهش ترددهای غیرضروری، از این پس انجام برخی خدمات مشترکین شرکت برق به دفاتر پیشخوان دولت واگذار می شود.
وی موضوع تفاهم نامه ارائه خدمات به مشترکین از طریق سیستم جامع خدمات مشترکین را شامل پذیرش متقاضی انشعاب و تغییر در قدرت تا سقف دو انشعاب، چاپ صورتحساب هزینه های برقراری انشعاب و همچنین پذیرش و صورتحساب هزینه تغییر نام عنوان کرد.
وی گفت: پذیرش و صورتحساب هزینه قطع و وصل و چاپ فیش المثنی نیز از دیگر خدماتی است که به این دفاتر واگذارشده است.
زرنشان با اشاره به اینکه محدوده جغرافیایی این تفاهم نامه سطح استان است افزود: هم اکنون در شهرستان سنندج تعداد هشت دفتر، خدمات این شرکت را پوشش می دهند و تا پایان تیر امسال تعداد 12دفتر دیگر شامل شهرستان بانه دو دفتر، سقز سه دفتر، مریوان دو دفتر و قروه پنج دفتر، این خدمات را تحت پوشش قرار می دهند.
وی در پایان ناظر مستقیم بر اجرای دقیق این تفاهم نامه را اداره خدمات مشترکین توزیع برق شهرستان های مربوطه عنوان کرد و افزود: کمیته ای متشکل از نماینده استانداری و رییس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت و دو نماینده معاونت خدمات مشترکین و فروش ستاد شرکت توزیع استان به عنوان ناظر عالی بر انجام به موقع این خدمات نظارت دارند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 17 تیر 1393 ساعت 12:21
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi