پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبردفاتر پیشخوان بازوان اجرایی مدیران ادارات و نهادها هستند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
یکشنبه, 22 تیر 1393 ساعت 15:58

 ostandari0

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران ادارات و نهادهای استان دفاتر پیشخوان را به عنوان بازوان اجرایی خود مورد توجه قرار دهند.

به گزارش ایرنا، زهرا اربابی در نشست کارگروه دفاتر پیشخوان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه هم اینک 88 دفتر پیشخوان شهری و 262 دفتر آی سی تی روستایی در استان فعال است افزود: تسهیل خدمات رسانی به مردم و واگذاری بخشی از فعالیت های دستگاههای اجرایی به دفاتر پیشخوان با رویکرد ارائه خدمات به صورت مطلوب تر و در زمان کمتر از مهمترین اهداف فعالیت این دفاتر است.
وی اظهار داشت: در این راستا دفاتر پیشخوان باید هم از نظر کمی و کیفی و هم از نظر تجهیزات خود را تقویت کنند و از سوی دیگر دستگاههای اجرایی نیز بخشی از فعالیت های خود را که به فعالیت و ماموریت اصلی آنها لطمه وارد نمی کند به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کنند.
وی ادامه داد: واگذاری بخشی از فعالیت های دستگاه اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت به مدیران کمک خواهد کرد تا از انبوهی از مراجعات و فعالیت هایی که در گذشته انجام می دادند کاسته و به مدیریت بهتر دستگاههای خود بپردازند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: دفاتر پیشخوان تسهیل کننده کارها برای مردم و دستگاههای اجرایی هستند.
اربابی خاطر نشان کرد: دستگاههای اجرایی با همت مضاعف و حمایت از دفاتر پیشخوان دولت و همکاری و تعامل بیشتر با این دفاتر، خدماتی که قابل برون سپاری هستند را به آنها واگذار کنند تا رضایت هرچه بیشتر عمومی فراهم شود و با این رویکرد می توانیم خدمات بهتر و مناسب تری به مردم ارائه کنیم.
به گزارش ایرنا، مسوولان دستگاههای اجرایی سیستان و بلوچستان در این نشست به بیان نحوه واگذاری خدمات دستگاه موردنظر به دفاتر پیشخوان دولت پرداختند.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 22 تیر 1393 ساعت 16:07
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi