پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرخدمات جهاد کشاورزی به دفاتر پیشخوان دولت واگذار می شوند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 25 تیر 1393 ساعت 12:45

 jahad-keshavarzi

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از قیمت گذاری خدمات جهاد کشاورزی و واگذری آن به دفاتر پیشخوان دولت برای نخستین بار در استان خبر داد.

علی اکبر صفدری شادلو در گفتگو با مهر گفت: توافقنامه ای در ارتباط با واگذاری خدمات پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی بین سازمان جهاد کشاورزی استان و دفاتر پیشخوان در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات به انجام رسید.
صفدری شادلو افزود: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان ناظر بر اجرای این توافقنامه حاضر است و قرار است که جهاد کشاورزی حدود 19 خدمت را واگذار کند. جلسه ای که برگزار شد به قیمت گذاری این خدمات اختصاص داشت.
وی خاطرنشان کرد: قیمت گذاری خدمات جهاد کشاورزی برای نخستین بار است که در استان گلستان اتفاق می افتد و این می تواند خبری خوش برای روستاییان استان باشد.
صفدری شادلو در ادامه به خدمات سازمان جهاد کشاورزی اشاره و عنوان کرد: توزیع پروانه ها و مجوزهای صادره به صورت کرایه در مقاصد، توزیع نشریه، بروشور و اطلاعیه های ترویجی جهاد کشاورزی، ثبت نام و طرح درخواست ها و شکایات و پیشنهادات و ثبت نام جهت ادوات و دنبال بندی های ماشین آلات کشاورزی از جمله بندهای این توافقنامه هستند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: از دستگاه های اجرایی استان درخواست دارم کارهایی که قابل واگذاری است و می تواند به دفاتر پیشخوان تحویل دهند، هرچه سریع تر نسبت به آن اقدام کنند تا دفاتر پیشخوان و ICT از نظر ایجاد اشتغال در وضعیت مطلوبی قرار بگیرد.
علی اکبر صفدری شادلو گفت:440 دفتر ICT در روستاها فعال هستند و به نفع روستاییان است که کارهای مربوط به حوزه ICT در همان روستای خودشان یا روستای همجوار صورت بپذیرد و دیگر خبری از هزینه حمل و نقل و مخاطره ای ندارد.
وی در مورد جلسه با مسئولان اداره آب و فاضلاب استان اظهار کرد: همچنین جلسه ای با اداره آب و فاضلاب استان داشتیم که قرار شد پایین ترین نرخ بخشنامه ای که در مرکز کشور به تصویب رسیده در استان به اجرا برسد.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 25 تیر 1393 ساعت 12:49
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi