پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرواگذاری ۱۵۰ خدمت دولتی مازندران به دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 02 مرداد 1393 ساعت 10:26

 ostandari0
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران با اشاره به فعالیت ۷۷۰ دفتر پیشخوان دولت در استان، گفت: ۱۵۰ خدمت دولتی ادارات استان به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حسن خیریان پور در جلسه کارگروه پیشخوان دولت مازندران در استانداری، از فعالیت 470 دفتر پیشخوان دولت در روستاهای استان خبر داد و اظهار کرد: 300 دفتر خدمات پیشخوان دولت در شهرهای استان فعال است.
وی با اشاره به اینکه تلاش های بسیاری برای ارتقا کمی و کیفی دفاتر پیشخوان دولت در استان کردیم، افزود: انتظار داریم دستگاه‌های دولتی فعالیت های قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت را احصا کنند.
معاون استاندار مازندران با بیان اینکه برون سپاری فعالیت های دولتی به بخش خصوصی باید با جدیت بیشتری در ادارات دنبال شود، تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی و سازمان های تابعه استان باید در جهت تحقق این مهم اثربخش باشند.
خیریان پور با بیان اینکه برون سپاری فعالیت‌های دولتی به بخش خصوصی در دفاتر پیشخوان دولت نیازمند نظارت بیشتری از سوی دستگاه‌ها است، افزود: باید با نظارت بیشتر جلوی تخطی قانون و افزایش رضایت ارباب رجوع فراهم شود.
وی با اعلام اینکه کمیته نظارت بر فعالیت دفاتر پیشخوان در استان فعال شده است، گفت: نسبت به فعالیت کارگروه پیشخوان دولت در جهت کاهش تصدی گری فعالیت‌های دولتی به بخش خصوصی جدیت ویژه ای داریم.
معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه ظرفیت‌های خوبی در دفاتر پیشخوان دولت استان طراحی شده است، افزود: مازندران رتبه دوم تعداد دفاتر پیشخوان دولت در کشور را به خود اختصاص داده است.
خیریان پور با بیان اینکه شهرداری ها باید از طریق برون سپاری نسبت به دریافت الکترونیکی عوارض خودروهای عمومی اقدام کند، گفت: تاکنون از بین 59 شهرداری استان، 41 شهرداری این اقدام را صورت داده و مابقی شهرداری ها باید در اسرع وقت نسبت به تحقق این خواسته مردمی گام بردارند.
وی با اعلام اینکه توسعه تجارت الکترونیک در جهت تقویت فعالیت های دولت الکترونیک در استان روند رو به رشدی دارد، بیان کرد: تاکنون 20 دستگاه اجرایی استان از طریق دولت الکترونیک، فعالیت های برون سپاری ادارات خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کردند.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 02 مرداد 1393 ساعت 10:31
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi