پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرخرید و فروش دفاتر پیشخوان دولت خلاف قانون است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 06 مرداد 1393 ساعت 15:08

 ostandari0
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: هرگونه خرید و فروش و انتقال دفاتر پیشخوان دولت از روستاها به شهرها خلاف قانون است.

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی در جلسه کارگروه دفاتر خدمات پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی استان اردبیل افزود: با توجه به اینکه واگذاری دفاتر خدمات پیشخوان دولت در سطح استان افزایش یافته و واگذاری جدید امکان پذیر نیست.
وی اظهار کرد: به دلیل وجود برخی ابهامات در واگذاری‌های قبلی هم اکنون دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان به ویژه در شهر اردبیل به ساماندهی نیاز دارند.
او بیان کرد: دفاتر پیشخوان دولت موجب گسترش ارایه خدمات به شهروندان می شود و ارایه خدمات مطلوب به مردم از طریق دفاتر پیشخوان دولت رضایت مندی شهروندان را بیشتر می کند و این مهم باید در دستور کار دستگاه‌های خدمات‌رسان قرار گیرد.
عباسی نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت را سبب ارتقا و پیشرفت این دفاتر در ارایه خدمات بهتر به مردم دانست و گفت: دستگاه‌های اجرایی باید با تعامل یکدیگر در زمینه واگذاری بخشی از فعالیت های تصدی گری دولت به این دفاتر را مد نظر قرار دهند و خدمات را با کیفیت و سرعت بیشتری به مردم ارایه کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار از دستگاه‌های اجرایی خواست فرآیندهای قابل برون سپاری به بخش خصوصی و غیردولتی را احصا و پس از تصویب دراین کارگروه نسبت به واگذاری خدمات صرفا از طریق دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 06 مرداد 1393 ساعت 15:15
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi