پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرچهار پروانه دفتر پیشخوان دولت در مازندران لغو شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 22 مرداد 1393 ساعت 12:31

 tablo 003

معاون دفتر فناوري اطلاعات،ارتباطات و امنيت استانداري مازندران از لغو چهار فقره پروانه پيشخوان دولت به دليل تخلف و اخطار كتبي در سال جاري در استان خبر داد.

به گزارش مهر، هادي عزيزي در حاشيه بازديد از دفاتر پيشخوان دولت در بهشهر افزود: خوشبختانه قريب به اتفاق دفاتر پيشخوان دولت در مازندران فعاليت هاي خوبي داشته و مشكل و تخلفي ندارند اما با محدود دفاتر متخلف هم برخورد مي كنيم.
وي اظهار داشت: نظارت و ارزيابي از پيشخوان دولت با دقت و صحت انجام مي شود و تعارفي با هيچ مدير دفتر پيشخوان نداريم و با دفاتر به دليل تخلف بدون تعارف برخورد كرده و ابتدا اخطار كتبي  شده و در صورت ادامه تخلف لغو پروانه دفاتر انجام  مي شود.
معاون دفتر فناوري اطلاعات،ارتباطات و امنيت استانداري مازندران ادامه داد: همچنين تمديد پروانه براي دفاتري كه نسبت به تمديد پروانه در زمان مقرر اقدام نمي نمايند،صورت نمي پذيرد.
عزيزي همچنين از واگذاري عوارض خودروي 40 شهر مازندران به پيشخوان دولت خبر داد و خاطر نشان كرد: از 58 شهر استان مازندران تنها 18 شهر خدمات عوارض خودروي خود را به پيشخوان دولت واگذار نكردند كه بهشهر و رستمكلا و خليل شهر جزو شهرهايي هستند كه عوارض خودروي خود را به پيشخوان دولت واگذار نكردند.
فرماندار بهشهر نيز در سخناني با اشاره به ارائه خدمات مناسب توسط پيشخوان دولت در بهشهر افزود: خوشبختانه خدمات مناسب و خوبي از اين طريق به مردم و دستگاههاي دولتي ارائه شده است.
محمد تقي نورزاد ادامه داد: خوشبختانه با توجه به پيشرفت هاي مختلف در زمينه ارتباطات و فضاي مجازي پيشرفت هاي مناسبي در زمينه هاي مختلف حاصل شده است و اين دفاتر در طول ثبت نام يارانه ها خدمات مناسب و خوبي را ارائه كردند كه جاي قدرداني دارد.
وي با تاكيد بر افزايش كمي و كيفي خدمات اين دفاتر بيان داشت: اميدواريم با افزايش سطح خدمات در اين دفاتر نظارت مناسبي نيز انجام شود.

11 هزار اظهارنامه تسلیم شد
رئيس اداره امور مالياتي بهشهر گفت: 94 درصد اظهارنامه هاي مالياتي بهشهر از طريق دفاتر پيشخوان دولت بوده كه به ما ارائه شده است.
حسين محمد پور افزود: در سال جاري 11 هزار و 666 فقره اظهارنامه مالياتي داشتيم كه 11 هزار فقره و در حدود 94درصد آنان توسط دفاتر پيشخوان بوده است.
وي اظهار داشت: اين دفاتر از سال 90 تاكنون بيش از 3 هزار فقره اظهارنامه اتومبيل به ما ارائه كرده اند كه در اين رابطه مي توانند فعالتر ظاهر شوند و جاي كار در اين شهرستان وجود دارد.
محمد پور يادآور شد: ارزش افزوده هر فصل 500 اظهارنامه است كه 60 تا 70 درصد اين اظهارنامه ها توسط دفاتر پيشخوان دولتي در بهشهر به ما ارائه مي شود.
رئيس اداره امور مالياتي بهشهر همچنين با اشاره به پيش ثبت نام كد اقتصادي در بهشهر نيز خاطر نشان كرد: در اين رابطه نيز 8 هزار فقره پيش ثبت نام كد اقتصادي داشته ايم كه 5 هزار فقره توسط پيشخوان دولت ثبت و اصلاح شده است.
وي گفت: از ابتداي همكاري با دفاتر پيشخوان دولت تاكنون 20 هزار مورد خدمات از سوي دفاتر پيشخوان بهشهر براي اداره ماليات انجام شده است كه 600 ميليون ريال درآمد زايي كرده است.
محمد پور ادامه داد: خوشبختانه كارها با دفاتر بدرستي انجام مي شود و ما تاكنون هيچ نوع مشكلي با اين دفاتر نداشته ايم و بهترين همكاري و خدمات انجام شده است.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 22 مرداد 1393 ساعت 12:39
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi