پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرواگذاری هرچه بیشتر خدمات به دفاتر پیشخوان روستایی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 27 مرداد 1393 ساعت 23:45

 ict roostaee0

رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان قم گفت: یکی از اولویت‌های مهم کارگروه استانی توجه به مقوله واگذاری خدمات هر چه بیشتر به دفاتر پیشخوان روستایی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، ششمین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان استان با حضور اعضای کارگروه استانی و مدیران دستگاه‌های اجرایی، در محل دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی برگزار شد.
در این جلسه علی اکبر مرتضایی قهرودی معاون استاندار قم و رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان ضمن تاکید بر لزوم افزایش کیفیت ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان خدمات دولت بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در دفاتر تاکید کرد.
وی همچنین از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا در راستای اجرا و عملیاتی کردن اصل 44 قانون اساسی و بر اساس تکالیف محوله از سوی معاونت راهبردی ریاست جمهوری، ضمن هماهنگی و تعامل مطلوب و مناسب با کارگروه استانی دفاتر پیشخوان بر واگذاری خدمات خود اهتمام ویژه داشته باشند.
مرتضایی با تاکید بر ضرورت کاهش رفت و آمد مردم از روستاها به شهر اظهار کرد: یکی از اولویت‌های مهم کارگروه استانی توجه به مقوله واگذاری خدمات هر چه بیشتر به دفاتر پیشخوان روستایی است.
در ادامه این جلسه مدیران دستگاه‌های اجرایی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در زمینه واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان روستایی، اقدامات و برنامه‌های پیش رو در این خصوص را تشریح کردند.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 27 مرداد 1393 ساعت 23:48
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi