پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرخدمات پیشخوان دولت به ۷۰۰ خدمت افزایش می‌یابد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 26 آبان 1393 ساعت 01:20

 ostandari0
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی استانداری سمنان با اشاره به لزوم ارتقای تعداد خدمات دفاتر پیشخوان دولت گفت: تعداد خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان دولت به ۷۰۰ خدمت افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آقا محمد همتیان امروز در نشست خبری خود با رسانه‌های گروهی استان سمنان در سالن جلسات معراج استانداری سمنان با اشاره به وجود 60 دفتر خدمات پیشخوان ارائه خدمات دولت در استان سمنان اظهار کرد: هم‌اکنون بیش از 200 خدمت دستگاه‌های اجرایی استان سمنان از سوی دفاتر پیشخوان به متقاضیان ارائه می‌شود.
وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌ها و نقشه راه اصلاح نظام اداری به دستگاه‌های اجرایی استان سمنان تصریح کرد: بر اساس این سیاست‌ها بخشی از خدمات قابل ارائه دستگاه‌های اجرایی استان سمنان به دفاتر پیشخوان ارائه خدمات دولت واگذار شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی استانداری سمنان با اشاره به اینکه سیاست‌های اصلاح نظام اداری بر اساس دغدغه‌های مقام معظم رهبری در زمینه نظام اداری بوده و تحقق سیاست‌های ابلاغی ایشان در این زمینه ملاک عمل بوده است تصریح کرد: این سیاست‌‌ها یک نقشه راه کاملاً علمی و کاربردی است که دستگاه‌های اجرایی استان سمنان موظف به اجرای آن هستند.
همتیان با اشاره به اثرات اجرای این سیاست‌ها که هم اکنون نیز در ادارات استان سمنان با شروع فرآیندهای آموزشی کارکنان آن آغاز شده است عنوان کرد: اجرای این نقشه راه سبب چابک‌سازی نظام اداری در دستگاه‌های اجرایی استان سمنان خواهد شد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 26 آبان 1393 ساعت 01:25
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi