پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرواگذاری 30 مورد از خدمات شهرداری به پيشخوانها در اهواز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 28 آبان 1393 ساعت 08:47

 shahrdari ahvazشهردار اهواز با اشاره به لزوم فراهم ساختن زیر ساخت های شهر الکترونیک گفت: 30 مورد از وظایف شهرداری اهواز به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است.

به گزارش مهر، سید خلف موسوی عصر دیروز سه شنبه در جلسه واگذاری خدمات ادارات و شهرداری ها به دفاتر پیشخوان دولت که در استانداری خوزستان برگزار شد، عنوان کرد: شهروندان از بدو تولد تا تا آخرين لحظه عمر خود با سازمان شهرداری در ارتباط هستند به همین منظور باید در راستای رفاه حال شهروندان به سمت شهر الکترونیکی شدن پیش برویم.
وي افزود: شهرداری زمانی می تواند در محول کردن برخی فعالیت ها به دفاتر پیشخوان دولت به خوبی عمل کند که زیر ساخت های لازم را به همین منظور فراهم آورد.
موسوی با اشاره به اینکه سازمان شهرداری جز 10 سازمان اول کشور در زمینه فساد است، اظهار کرد: به طور حتم اجرای طرح برون سپاری و فاصله گرفتن از فساد اداری نسبت مستقیم دارند به همین دلیل به هر اندازه که برون سپاری یک سازمان افزایش یابد به همان اندازه از فساد فاصله خواهد گرفت.
شهردار اهواز گفت: دولت 111 وظیفه که قابلیت محول شدن به دفاتر پیشخوان دولت را دارند برای شهرداری مشخص کرده و در حال حاضر شهرداری اهواز نیز با همکاری استانداری خوزستان 30 مورد از این وظایف را به دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهر واگذار کرده است.
موسوی تصریح کرد: در شهرداری اهواز 126 فرایند در راستای برون سپاری شناسایی شده اند. صدور پروانه ساختمانی مهمترین فرایندی است که باید در برون سپاری به آن توجه ویژه کرد.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 28 آبان 1393 ساعت 08:59
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi