پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبربرون‌سپاری خدمات شهرداری سبب افزایش هزینه‌های شهروندان نشود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 28 آبان 1393 ساعت 08:59

 

shahrdari
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک گفت: برون‌سپاری خدمات شهرداری نباید سبب افزایش هزینه‌های شهروندان شود و شهرداری موظف به پرداخت کارمزد ۹ درصد دفاتر پیشخوان دولت هستند.

جمشیدزند در گفت‌وگو با تسنیم در اراک، با اشاره به اینکه شهرداری اراک  وصول عوارض خودرو را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کرده اظهار کرد: وصول این عوارض به واسطه دفاتر پیشخوان دولت با کارمزد 9 درصد به این دفاتر واگذارشده است.
وی افزود: مطابق با آئین نامه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی، عوارض خودرو به این دفاتر توسط شهروندان باید انجام شود و شهرداری بابت خدمات دفاتر در وصول عوارض خودرو کارمزد پرداخت نکند.
رئیس‌کمیسیون برنامه ‌وبودجه وحقوقی‌ واملاک شورای اسلامی کلانشهر اراک تصریح کرد: مالکان خودروها و وسائل نقلیه که عوارض خودروهای خود را به موقع پرداخت می‌کنند شهرداری در راستای تشویق این افراد 50 درصد کارمزد دفاتر را پرداخت می‌کند.
زند با اشاره به اینکه تفاهم نامه‌ای با راهنمایی و رانندگی در مورد افرادی که جریمه خودروهای خود را نمی‌دهند بسته شده گفت: خودروهایی که عوارض سالیانه خود را پرداخت نکرده‌اند با توجه به قانون شهرداری باید قسمتی از هزینه‌های راهنمایی و رانندگی در این مورد را پرداخت کند.
وی افزود: دفاتر پیشخوان دولت در اراک دارای توانمندی‌های بسیاری بوده که به منظور  خدمات‌رسانی بهتربه شهروندان می‌تواند کارهای شهرداری را با کمترین مشکل و بیشترین بازدهی در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان ارائه دهد.
رئیس‌کمیسیون‌برنامه ‌وبودجه و حقوقی و املاک شورای اسلامی کلانشهر اراک تصریح کرد: ارائه خدمات از طریق این دفاترپیشخوان دولت تاکنون توانسته رضایت شهروندان را به همراه داشته باشد و روند کار شهرداری را تسریع بخشد.
زند با اشاره به اینکه این دفاتر در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری ایجاد شده اند گفت: اهمیت این دفاتر بسیار زیاد بوده و به منظور عدالت‌ورزی، کاهش فساد اقتصادی و اداری به ارائه خدمات به مردم می پردازند.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 28 آبان 1393 ساعت 09:07
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi