پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرلازمه تحقق دولت الکترونیک ایجاد عزم همگانی با آموزش های عمومی است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
شنبه, 01 آذر 1393 ساعت 00:02

 ostandari0

معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی استانداری مازندران گفت: ایجاد عزم همگانی همراه با آموزش های عمومی، لازمه تحقق دولت الکترونیک است.

به گزارش روابط عمومی استانداری، حسن خیریانپور در کارگاه آموزشی توسعه دولت الکترونیک استان با بیان اینکه زندگی همه ما در یک محیط اجتماعی در جریان است، بیان داشت: برای اداره امور جامعه نیازمند شکل گیری دولت به معنای عام کلمه هستیم و هرچه این دولت توانمند تر و چابک تر باشد، ارائه خدمت به مردم تسهیل می گردد.
وی با بیان اینکه ما در عصر ارتباطات و دانایی زندگی می کنیم، تصریح کرد: امروز در مناسبات بین المللی و ارتباط با کشورها، دانایی و ارتباطات نقش مهمی ایفا می کنند و دین ما نیز تاکید فراوانی بر دانایی و علم آموزی دارد.
خیریانپور با اشاره به شتاب فزاینده توسعه علم و فناوری در دنیا، اذعان داشت: این یک الزام است که باید خودمان را با تحولات دنیا همگام و همراه سازیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با بیان اینکه نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور در قالب 8 برنامه تصویب و ابلاغ شد، تأکید کرد: یکی از مهمترین برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری، برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری است که در صورت تحقق آن، زمینه برای عملیاتی شدن سایر برنامه ها فراهم می گردد و ما باید تلاش نماییم تا کاستی ها و نارسایی ها در این زمینه مرتفع شود.
خیریانپور در ادامه خاطر نشان نمود : ایمان و اعتقاد به این موضوع، ایجاد عزم همگانی و ارائه آموزش های عمومی به کارکنان دولت و مردم از جمله مهمترین محورهای تحقق دولت الکترونیک بعنوان یکی از برنامه های تحول اداری در دستگاهها محسوب می شود.
وی با بیان اینکه اراده و اهتمام تحقق دولت الکترونیک در مدیریت عالی استان وجود دارد، اظهار داشت: نخستین گام در مازندران پس از ابلاغ نقشه راه اصلاح نظام اداری، تشکیل فوری کارگروه توسعه دولت الکترونیک بود که تاکنون استاندار مازندران در 4 جلسه این کارگروه حضور یافتند.
خیریانپور افزود: برای تحقق مطلوب برنامه ها می بایست مجموعه اقدامات و فرآیندهای موجود در ادارات را بازنگری کنیم و خوب برنامه ریزی، اجرا و نظارت نماییم.
نایب رییس کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان بیان داشت: تاکنون دو اقدام مهم در کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان انجام شد که یکی موظف نمودن فرمانداران برای تشکیل این کارگروه در شهرستان و دیگری تاکید به مدیران دستگاه های اجرایی برای تشکیل کارگروه در سطح دستگاه خود می باشند.
وی با اشاره به اینکه دولت اعتبارات خوبی در این حوزه در نظر گرفته، تصریح کرد: برخی اقدامات زیرساختی در حوزه دولت الکترونیک می بایست در استان انجام شود که با جدیت در حال پیگیری می باشیم و استاندار مازندران نیز این موضوع را دنبال میکنند.
حسن خیریانپور بر موضوع برون سپاری خدمات دستگاه ها تاکید نمود و اذعان داشت: 780 دفتر پیشخوان دولت در استان داریم که باید از این ظرفیت به نحو شایسته استفاده شود.
وی در پایان تاکید کرد: یقیناً میزان عملکرد فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی در حوزه توسعه دولت الکترونیک، مورد ارزیابی و سنجش قرار خواهد گرفت.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 01 آذر 1393 ساعت 00:05
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi