پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرحرف زدن کافیست، دولت الکترونیک باید در عمل راه اندازی شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
سه شنبه, 04 آذر 1393 ساعت 00:11

 

notice0 

استاندار کرمانشاه از همه دستگاه های اجرایی خواست تا بجای خرید نرم و سخت افزارها و حرف زدن، خدمات شان را در قالب برنامه دولت الکترونیک به نحوی قابل لمس برای مردم، ارائه کنند.

به گزارش ایرنا، ابراهیم رضایی بابادی در نشست شورای برنامه ریزی که در استانداری برگزار شد، افزود: لازم است کار مشترکی با مشارکت همه دستگاه های اداری با نتایجی مشخص و قابل ارزیابی در راستای الکترونیکی کردن خدمات به مردم انجام شود.
وی تاکید کرد که برون سپاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت با توجه به مزایای فراوان از جمله صرفه جویی در منابع باید به سرعت مورد توجه دستگاه ها قرار گیرد زیرا در این سال ها فقط خرید نرم و سخت افزار داشته ایم و نتیجه چشمگیری در این راستا نداشته ایم.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه استان در مسیر توسعه قرار گرفته و به مشارکت سرمایه گذاران هم نیازمند است، اظهار کرد: باید مسیرهای اداری برای سرمایه گذاران را فراهم کنیم و طوری نباشد که برای اخذ یک استعلام، یک ماه زمان هدر برود بلکه باید با الکترونیکی کردن خدمات امور را در نیم ساعت زمان انجام دهیم.
رضایی بابادی از مدیران دستگاههای اجرایی و اداری استان خواست تا طرح ها و پیشنهادات شان برای ارایه خدمات بصورت الکترونیکی در روستاهای استان را تا یک ماه آینده به مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری تحویل دهند.
معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه هم خواستار آن شد تا دهیاری های استان به امکانات مورد نیاز از جمله ابزارهای ارتباطی تجهیز شود.
علی اصغر میرزایی گفت: هرگاه زیرساخت ها را در دهیاری ها فراهم آوریم آنگاه می توانیم به فکر توسعه خدمات الکترونیک در روستاها باشیم بنابراین گام نخست ایجاد زیرساخت های ارتباطی و امکانات مورد نیاز در روستاها می باشد.
به پیشنهاد میرزایی که در شورای برنامه ریزی هم مصوب شد، قرار است از این به بعد برای تامین نیروی انسانی که بتواند در دهیاری ها امور مربوط به خدمات الکترونیک را بر عهده گیرند، از هر روستا چند نفر در مراکز فنی حرفه ای استان تحت آموزش قرار گیرند.
این افراد بعد از گذراندن دوره های آموزشی می توانند در دفاتر آی.سی.تی روستایی شاغل شوند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه نیز از مدیران دستگاههای اجرایی استان خواست تا همه اعتبارات هزینه شده و همه پروژه های در دست اجرای شان که مربوط به دوره دولت یازدهم می باشد را احصاء و به استانداری ارایه کنند.
مجتبی نیک کردار افزود: علاوه بر فهرست پروژه های به بهره برداری رسیده در دولت یازدهم، از مدیران می خواهیم که اقدامات خاص و مهمی که در حوزه های نرم افزاری و مدیریتی انجام داده اند را هم گزارش دهند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 04 آذر 1393 ساعت 00:18
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi