پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرواگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت جزو شاخص های ارزیابی دستگاهای اجرایی است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 06 آذر 1393 ساعت 02:09

 ostandari0

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار البرز با مهم خواندن تحقق دولت الکترونیک اعلام کرد: در سال جاری واگذاری برخی خدمات به دفاتر پیشخوان دولت جزو شاخص‌های ارزیابی دستگاه‌های اجرایی خواهد بود.

به گزارش مهر، محل جدید انجمن دفاتر پیشخوان دولت در استان البرز ظهر امروز و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز و برخی دیگر از مسئولان استان افتتاح شد.
عباداله کامکار در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به ضوابط و مقررات جاری دفاتر پیشخوان در تحقق دولت الکترونیک، گفت: این مقرارات توسط شورای عالی اداری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان‌ها ابلاغ می شود.
کامکار هدف از تاسیس دفاتر پیشخوان را اصلاح نظام اداری دانست و گفت: فعالیت دفاتر پیشخوان دولت به عنوان بازوان دولت موجب کاهش تصدی‌گری و همچنین ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به مردم خواهد بود.
این مسئول واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت را جزو شاخص‌های ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در سال جاری خواند و افزود: برای تقویت بخش خصوصی دستگاه‌ها و سازمان های اجرایی استان موظف هستند پس از بررسی برخی از خدمات را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز در پایان بیان کرد: تقویت بخش خصوصی و دفاتر پیشخوان دولت ارائه خدمات به مردم را گسترش می بخشد و باعث افزایش کارایی پرسنل دستگاه های اجرایی در سطح استان می شود.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 06 آذر 1393 ساعت 02:20
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi