پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرارائه خدمات الکترونیکی در 789 دفتر پیشخوان دولت در مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
شنبه, 15 آذر 1393 ساعت 23:49

 ostandari0
معاون استاندار مازندران گفت: خدمات الکترونیکی دولت در 789 دفتر پیشخوان شهری و روستایی مازندران ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسن خیریانپور در جلسه کارگروه دولت الکترونیک که در استانداری مازندران برگزار شد، اظهار داشت: تشکیل کارگروه دولت الکترونیک براساس سند چشم‌انداز، برنامه پنجم توسعه، سیاست‌های کلی نظام اداری و مصوبات شورای عالی اداری کشور در استان‌ها مورد تاکید قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه تاکنون 19 جلسه کارگروه اجرای دولت الکترونیک در فرمانداری‌های مازندران برگزار شد، بیان داشت: تشکیل کارگروه‌های دولت الکترونیک که در فرمانداری‌ها برگزار شد 104 مصوبه داشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران با بیان اینکه برای اجرای دولت الکترونیک و هوشمندسازی دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها باید بستر مناسب فراهم شود، تصریح کرد: بهره‌مندی مردم از خدمات الکترونیکی دولت مورد تاکید دولت است.
وی با اشاره به اینکه از هشت برنامه تحول اداری که ابلاغ شد یک مورد از برنامه‌های هشت‌گانه اجرای دولت الکترونیک بوده است، ادامه داد: فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند در اجرای نقشه راه تحول اداری هوشمندسازی ادارات شهرستانی را مورد توجه قرار دهند.
خیریانپور یادآور شد: در اجرای دولت الکترونیک با تفویض اختیاری که به فرمانداران شد ملاک ما اجرای قوانین بالادستی و مصوبه شورای عالی اداری کشور است.
وی با تاکید براینکه در اجرای دولت الکترونیک طراز مازندران باید رو به صعود باشد، خاطرنشان کرد: مازندران با ارائه خدمات دولت به مردم باید در سطح کشور پیشتاز باشد.
معاون استاندار مازندران از فعالیت 789 دفتر پیشخوان دولت در شهر و روستاهای مازندران خبر داد و گفت: مازندران در گشایش دفتر پیشخوان دولت رتبه دوم کشور را دارد.
این مسئول از انعقاد تفاهم‌نامه‌جدید با دستگاه‌های اجرایی در واگذاری خدمات دولتی به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و افزود: 211 وظیفه دستگاه‌های اجرایی احصا شد که باید از طریق الکترونیکی به مردم خدمات داده شود.
خیریانپور متذکر شد: برقراری اینترنت در روستاها به منظور ارائه خدمات الکترونیک دولت به مردم از ضروریات است.
وی آموزش نوین الکترونیکی به مدیران، کارمندان دولت در سطوح شهرستانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: اجرای دقیق دولت الکترونیک در استان باید با آموزش همراه باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران هوشمندسازی مدارس را از مهم‌ترین موارد در دستیابی به خدمات الکترونیکی دولت دانست و ادامه داد: هوشمند سازی مدارس در بحث تعلیم و تربیت موثر است.
مدیرکل دفتر فناوری و اطلاعات استانداری مازندران نیز گفت: با اجرای طرح دولت الکترونیک 1400 خدمت دولتی در سطح وزارتخانه متبوع احصا شد.
یدالله طهماسبی بیان داشت: با اجرای دولت الکترونیک و استفاده از ظرفیت‌های شهرستانی خدمات دولتی از طریق مهندسی معکوس ارائه می‌شود.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 15 آذر 1393 ساعت 23:58
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi